Animacja reklamowa to skuteczny sposób oddziaływania na klienta. Atakuje jego zmysł wzroku dynamiką ruchu i wyrazistym kolorem, zaciekawia oryginalnym pomysłem. Połączenie dźwięku i ruchomego obrazu wpływa na emocje. Te zaś decydują o zainteresowaniu reklamowanym produktem.

Historia

Firma Etim Studio powstała w 1998 roku i działa nieprzerwanie od tego czasu na rynku usług internetowych i reklamowych. Początki działalności związane są z produkcją stron internetowych, w miarę upływu lat zdobyliśmy grono stałych i zadowolonych klientów, dla których mamy przyjemność pracować. Z upływem czasu i zmieniającym się rynkiem, poszerzaliśmy zasoby o kolejne usługi, aż do obecnej formy Etim Studio z obsługą animacji komputerowych i wizualizacji 3D.

Zasoby

Świadczymy usługi, konieczne w dzisiejszych czasach do funkcjonowania firmy w internecie i mediach. Począwszy od zaprojektowania, stworzenia i aktualizacji strony internetowej, poprzez zapewnienie stabilnej przestrzeni hostingowej dla obsługi strony i poczty oraz utrzymaniu i rejestracji domen internetowych. Dzięki specjalistycznym programom do grafiki 2D oraz modelowania, animacji i renderowania grafiki 3D, zapewniamy szeroki wachlarz możliwości w tworzeniu animacji reklamowych oraz fotorealistycznych wizualizacji.

Obsługa

Wieloletnie doświadczenie ukierunkowało profil firmy zorientowany na wysoki standard obsługi klienta, oparty na rzetelnym i profesjonalnym podejściu do realizowanych zleceń. Cenimy dokładność, terminowość i wysoką jakość realizowanych usług. Szczególną uwagę zwracamy na jakość współpracy zarówno z punktu widzenia klienta, jak i naszego.

0
Lat na rynku
0 %
Zadowolonych klientów
0
Zrealizowanych projektów

Nasi klienci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Napisz wiadomość!

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA